Dünya Siyasi Harita - Vizyon Harita

Ara
Haritalarımızı yüksek çözünürlükte görmek için slaytı inceleyebilirsiniz.
İçeriğe git

Ana menü:

Dünya Haritası ile yurtdışı operasyonlarınızı takip edebilirsiniz. Harita üzerinde bayilerinizi işaretleyip, operasyon planları yapın. Pazarlama ekiplerinize, çalışanlarınıza yol gösteren, iş hacminizi ve satış potansiyelinizi arttıracak bir haritayı duvarınızdan eksik etmeyin.
Dünya Haritası en güncel bilgilerle hazırlanıp sürekli güncellenmektedir. Haritamız üzerinde çeşitli amaçlara göre, taleplerinize göre üzerinde özel çalışmalar yapılabilmektedir. Gerek operasyon haritası, gerek dekorasyon gerekse promosyon amaçlı çalışmalarda kullanılabilmektedir.
Dünya Siyasi Harita, Denizler dalgalı veya sade, Dünya Fiziki Haritası, Antik harita gibi kullanım amacına göre üretilmektedir.
Poster haritanın üst ve alt tarafına plastik çıta takılmaktadır. İsteğe göre alüminyum çerçeve de kullanılabileceği gibi haritalarımız Katlamalı El Haritası olarak da üretilmektedir.
Harita boyutları taleplerinize göre belirlenip, Türkçe veya İngilizce olarak üretilmektedir.

Ofset baskılarda: 70x100 cm, 64x90 cm, 50x70 cm ve 100x140 cm boyutlarında Duvar Haritaları,
Alüminyum, plastik veya ahşap çerçevelilerde: 247 x 150 cm, 180 x 100 cm, 140 X 87 cm, 100 X 63 cm veya duvarınıza göre farklı boyutta,
Katlamalı el haritalarında: 48x99 cm, 43x89 cm, 33x67 cm, 25x48 cm gibi boyutlarda üretilmektedir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön